Uchodźca brutalnie zgwałcił 14-latkę. Jej zakopane w lesie ciało znaleziono po 2 tygodniach
Był 23 maja 2018 roku, kiedy 14-letnia Susanna z Wiesbaden była widziana po raz ostatni. Zakopane w lesie ciało nastolatki znaleziono dopiero dwa tygodnie później. Wtedy było już jasne, że za brutalnym morderstwem stoi osoba trzecia, co potwierdziła również sekcja zwłok – dziewczynka była zgwałcona i uduszona. Sprawca został zatrzymany i usłyszał już wyrok.

Kiedy informacja o tym, że Ali B. mógł dopuścić się okrutnego czynu ujrzała światło dzienne, 20-latek wraz z rodzicami i pięciorgiem rodzeństwa opuścił już Niemcy i wrócił do Iraku. Mimo to mężczyznę udało się zatrzymać po tym, jak strona niemiecka poinformowała o wszystkim władze Iraku. Podczas przesłuchania przez kurdyjski oddział policji, Ali B. przyznał się do zarzucanych mu czynów. Mówił, że znał 14-latkę i opisał, jak doszło do morderstwa.

Jak wynika z zeznań Alego, feralnego dnia wypili sporo alkoholu i zażywali środki odurzające. W pewnym momencie wywiązała się między nimi kłótnia, podczas której Susanna groziła koledze, że zadzwoni na policję. Ta informacja miała rozzłościć Irakijczyka, co przyczyniło się do popełnienia okrutnej zbrodni.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 lipca 2019 o 10:07 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

Dlaczego Mark Zuckerberg codziennie nosi te same ubrania? Odpowiedź was zaskoczy!
Z czym kojarzy wam się bogactwo? Pewnie oczyma wyobraźni widzicie szybkie sportowe samochody, wielkie wille z basenem, codzienne wypady do innej stolicy któregoś z krajów na świecie, podróżowanie, kupowanie sobie ogromnej ilości rzeczy. Całej masy ciuchów i najlepiej osobnego domu, który byłby szafą. Ach, tak pewnie wiele osób postrzega właśnie bogactwo. 

Czym jednak bogactwo jest w rzeczywistości? Wystarczy przyjrzeć się najbardziej zamożnym osobom na świecie. Oni zwykle zajęci są robieniem tego, w czym są najlepsi: a więc robieniem pieniędzy. Nie mają czasu na podróże, zakupy i inne tego typu rzeczy. Taki Bill Gates, Mark Zuckerberg czy Steve Jobs. Oni przecież prawie codziennie chodzą w tych samych ubraniach. 

Okazuje się jednak, że ma to swoje przyczyny i wcale nie są one takie niedorzeczne. O czym konkretnie mowa? Zapraszamy dalej! 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 sierpnia 2019 o 22:08 przez e-wonsz
Kamil Durczok miał we krwi inne substancje oprócz alkoholu, kiedy spowodował wypadek
Wypadek samochodowy Kamila Durczoka odbił się bardzo szerokim echem w całym internecie. Mężczyzna przejechał wcześniej około 370 km zanim doszło do kolizji w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego, wracał akurat z urlopu do Katowic. Według informacji dziennikarz miał we krwi 2,6 promila alkoholu. Okazuje się jednak, że w jego krwi wykryto coś jeszcze.

Był to lek o nazwie nordiazepam, jest to silny psychotrop z grupy benzodiazepin. Stosuje się go głównie w celu leczenia stanów lękowych. Prowadzenie samochodu pod wpływem leku nie jest zabronione. Jedynie lekarze stanowczo tego odradzają. 

Nie jest powiedziane, że Durczok był wciąż pod wpływem leku. Okres półtrwania substancji w organizmie potrafi być bardzo długi i może wynosić nawet 100 godzin. Wychodzi więc na to, że dziennikarz mógł zażyć lek nawet kilka dni wcześniej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 16 sierpnia 2019 o 19:08 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja