Szok! Oto w jaki sposób ksiądz postanowił poświęcić samochody
Duchowny z Tych postanowił wypełniać swoje kapłańskie obowiązki ze spektaularnym rozmachem. Przybyli wierni oniemieli ze zdumienia i nie mogli uwierzyć własnym oczom. Ksiądz przybył na miejsce święcenia ich pojazdów... 430-konnym kabrioletem BMW za ponad 400 tysięcy. Z jego "pokładu" święcił auta parafian, które prezentowały się oczywiście skromniej przy BMW M4 cabrio kapłana.Jak uważacie, tak to powinno wyglądać? 
11 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 sierpnia 2018 o 12:08 przez lordvader
Źródło: sledczy24.pl

Komentarze

Zobacz również

Ksiądz: mogę zrozumieć pedofila, ale nie geja
75-letni włoski ksiądz Gino Flaim stwierdził, że mógłby zaakceptować pedofilię, ale nie homoseksualizm. Była to wypowiedź dla włoskiej telewizji. Zapytany o wyjaśnienia, dodał: - "Niestety, są dzieci, które nie otrzymują czułości w domu, więc szukają jej gdzie indziej. Jeżeli trafią na księdza, to może on ulec pokusie. Rozumiem to".

Jeśli myślicie, że podobny sposób myślenia jest w Kościele odosobiony, to się mylicie. Arcybiskup Jóżef Michalik o pedofilię oskarżał... dzieci i to w trakcie, gdy był przewodniczącym Konferencji Episkopatu Polski. "Słyszymy nieraz, że często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga" - powiedział, a te słowa wcale nie odbiły się na jego karierze. Dlaczego? Czy Polakom nie przeszkadza, jeśli ich dzieci gwałci ksiądz a nie na przykład nauczyciel wychowania fizycznego? Na ten temat trwa trwa obecnie gorąca medialna dyskusja, podsycana kolejnymi doniesieniami o pedofilskich skandalach w Kościele katolickim w Polsce i za granicą.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 27 września 2018 o 14:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4qA5OPPuabA; https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/abp-michalik-o-pedofilii-dziecko-lgnie-drugiego-czlowieka-wciaga,361169.html
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 września 2018 o 08:09 przez kwiatlotosu
Źródło: http://news.stlpublicradio.org/post/hawley-launches-investigation-how-st-louis-archdiocese-handled-sex-abuse-allegations#stream/; https://www.nbcnews.com/news/religion/st-louis-archbishop-didnt-know-sex-children-was-crime-n127291
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 września 2018 o 11:09 przez kwiatlotosu
Źródło: Policja
Ten "duszpasterz dzieci" oprócz głoszenia Ewangelii wkładał dziewczynkom rękę między nogi

Mariusz W., gdy wybuchła afera, został przeniesiony z Nowego Targu do parafii w Krakowie. Była nawet pożegnalna msza. Sam nazywał siebie "duszpasterzem dzieci" ("Gazeta Krakowska"), chociaż bardziej pasowałby przydomek "gwałciciel dzieci". Jak wynika z dokumentów prokuratury, jego ofiary miały od 9 do 12 lat.

Sprawa wydała się, gdy nauczycielka przeprowadziła z dziećmi lekcję o pedofilii. Jedna z dziewczynek wyznała, że "dokładnie takie rzeczy robił z nią ksiądz". Wkrótce okazało się, że poszkodowanych jest więcej. Biegli nie mają wątpliwości, że dziewczynki nie kłamią. 

Prokuratura w Nowym Targu zgromadziła na tyle mocne dowody, że teraz wniosła akt oskarżenia. Co na to kuria? Twierdzi, że "ksiądz przebywa w miejscu odosobnienia". Nie wiadomo, jak wygląda to miejsce. Wiadomo natomiast, jakby wyglądało, gdyby Mariusz W. zamiast księdzem był na przykład mechanikiem. Siedziałby teraz w areszcie w oczekiwaniu na proces. To kolejny dowód, że jeśli jesteś księdzem w Polsce i pedofilem, państwo traktuje twój przypadek łagodniej.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 04 września 2018 o 12:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/ksiadz-mariusz-w-zostal-oskarzony-o-molestowanie-uczennic-z-nowego-targu/qes84zj' ; https://gazetakrakowska.pl/ksiadz-podejrzany-o-pedofilie-pracuje-dzis-w-krakowie/ar/12161640
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 sierpnia 2018 o 23:08 przez Defdef
Źródło: wikipedia.org