Qiao Biluo zdemaskowana przez AWARIĘ FILTRA! Chińska streamerka okazała się... 58-letnią kobietą
Qiao Biluo to znana chińska streamerka, którą śledziło w sieci ponad 100 tysięcy fanów. Prowadzone przez nią transmisje na żywo cieszyły się ogromną popularnością szczególnie wśród mężczyzn, którzy określali ją nawet jako "Jej Wysokość Qiao Biluo". Obserwujący byli świadomi, że blogerka używa filtrów żeby ukryć swoją tożsamość, jednak widok seksownej 18-latki nie wzbudzał w nich szczególnej czujności. Przynajmniej do teraz... Qiao Biluo została właśnie zdemaskowana, a wraz z tym wydarzeniem jej kariera prawdopodobnie już na zawsze się zakończyła. Okazało się, że seksowna 18-latka, którą obserwujący oglądali na swoich ekranach, od początku była jedynie efektem specjalnego oprogramowania. Do dramatycznego odkrycia doszło jednak dopiero wtedy, gdy filtry zawiodły. Podczas jednej z najnowszych transmisji na żywo oprogramowanie stosowane przez Biluo nieoczekiwanie przestało działać. Wtedy fani poznali jej prawdziwe oblicze, a ona, nie będąc świadoma tego faktu, po prostu kontynuowała stream. Zwróciła na to uwagę dopiero wtedy, gdy fani zaczęli masowo uciekać z prowadzonej przez nią transmisji...
15 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 sierpnia 2019 o 14:08 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef