Polityk pomylił grę z prawdziwym życiem - stał się pośmiewiskiem całego internetu
Każdemu od czasu do czasu zdarza się błąd. Jednak czasem zaliczamy tak poważne wpadki, że naprawdę nie wypada nam w ogóle o tym mówić. Czasem jednak wpadka ta ma miejsce na forum publicznym, a internauci nie zapominają tak łatwo. Przekonał się o tym pakistański polityk Khurram Nawaz Gandapur, który pomylił grę z prawdziwym życiem. 

Khurram zobaczył gdzieś w sieci wideo, na którym uwieczniona została brawurowa akcja anonimowego pilota. Schodził do lądowania na jednym z lotnisk, kiedy w ostatniej chwili pod jego kołami znalazła się cysterna z paliwem. Pilot poderwał więc maszynę do lotu, cudem unikając kolizji. To wszystko robi naprawdę duże wrażenie, szkoda tylko że nie miało miejsca w prawdziwym życiu. Było to nagranie z gry GTA V. 

Polityk umieścił wpis z filmem na swoim Twitterze, gdzie wyraził podziw dla kunsztu, z jakim pilot uniknął tragedii. Oczywiście nie trzeba było długo czekać, aby internauci zabrali głos w sprawie. Większość z nich po prostu uświadomiła pana Khurrama, że podobne zdarzenie jest fizycznie niemożliwe, ponieważ samolot tej wielkości nie ma podobnej sprawności w powietrzu. 

Oczywiście znaleźli się też tacy, którzy bezlitośnie zaczęli nabijać się z nieświadomego starszego mężczyzny. Polityk ma jednak za swoje. Na nagraniu wyraźnie widać, że nie jest to prawdziwe życie, a jedynie scenka z gry. Wystarczy spojrzeć na grafikę. 
9 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 09 lipca 2019 o 20:07 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef