Oto historia najgorszych zaręczyn w historii świata

Chłopak pisze:

Nikt tego o mnie nie wie, ale kilka lat temu byłem szaleńczo zakochany i chciałem oświadczyć się dziewczynie, z którą się spotykałem. Powinienem wybrać lepsze miejsce, bo w momencie, kiedy chciałem to zrobić, do pokoju wpadł mój współpracownik Joseph. Pojawił się znikąd, potknął się i uderzył twarzą prosto w szklany stolik. To wydarzenie oczywiście powstrzymało mnie przed poproszeniem dziewczyny o rękę. Postanowiłem przełożyć moje plany na inny termin, aby upewnić się, że wszystko z nim w porządku. Wypadek wyglądał przerażająco.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 listopada 2017 o 13:11 przez Donica
Źródło: Twitter, papilot.pl

Komentarze

Zobacz również

W Polsce wprowadzona zostanie kaucja za plastikowe butelki - wiemy ile dokładnie wyniesie
Jeśli byliście kiedyś w jednym z zachodnich krajów - jak na przykład w Niemczech - to pewnie rzuciło wam się w oczy kilka rzeczy. Przede wszystkim wielkie wiatraki, które rozciągają się często po sam horyzont, niesamowite autostrady ciągnące się przez cały kraj oraz dodatkowa kaucja w sklepach, której nie uświadczymy w Polsce. Mowa oczywiście o kaucji na szklane, plastikowe oraz metalowe pojemniki na napoje. 

Musimy tam dodatkowo dopłacać do wszystkich napojów, jakie znajdują się w puszce, szklanej butelce lub plastikowej butelce. kaucja ta wcale nie jest taka droga i można ją łatwo odzyskać. Wystarczy tylko oddawać pojemniki do odpowiednich automatów w sklepach. W ten sposób otrzymujemy specjalne bony zakupowe do zrealizowania w sklepie, w którym oddaliśmy puste butelki. 

Okazuje się, że nasz własny rząd również planuje wprowadzenie podobnego rozwiązania. Dotyczyło będzie ono jednak tylko butelek plastikowych typu PET. Wiadomo nawet, ile dokładnie wynosiła będzie kaucja, którą przyjdzie nam zapłacić i w jaki sposób będzie to regulowane. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 16:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 19:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 16:05 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 14:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 11:05 przez Defdef