Oskarżyła chirurga o "spaprany nos". Lekarz: "To przez narkotyki!"

W 2013 roku wygrałam w #rmffm 10tys. Zł. Postanowiłam, że za te pieniądze spełnię swoje marzenie - korekta nosa.... Operacja przebiegła pomyślnie. Wszystko fajnie, klinika ładna, opieka medyczna też. Przyszedł czas na zdjęcie gipsu i się zaczęło. (...) Już po zdjęciu gipsu było widać że nos jest krzywy… Lekarze tłumaczyli, że nos do roku czasu się zmienia, że powinnam masować go w przeciwną stronę do skrzywienia, bo możliwe, że jakiś szew ciągnie tak nos. Okazało się, że mam uszkodzony kanał łzowy i łzy ciekną mi z nosa. (...) Po kilku latach szef kliniki przyznał, że lekarz, który u niego operował, jest bardzo dobrym lekarzem, ale bez wyczucia piękna - opowiada pewna kobieta na Instagramie, która jednym wpisem wywołała burzę. Katarzyna twierdzi, że nie miała pieniędzy na poprawkę operacji, a lekarz sugerował jej, iż deformacja jest winą jej zaniedbań. Tymczasem właściciel gabinetu jako formę obrony obrał sobie komentarze internautów sugerujących, że… Katarzyna jest częstą użytkowniczką kokainy. Oczywiście trudno ocenić, czy kobieta faktycznie dbała o nos, czy nagina fakty. Lekarz, który decyduje się na wymianę dziwnych treści na Instagramie, też nie prezentuje się wiarygodnie… Sprawa trafiła do sądu. pani Katarzyna chce odszkodowania od kliniki.

11 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 listopada 2018 o 12:11 przez jatoja
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/138621/kobieta_oskarzyla_chirurga_o_deformacje_nosa_lekarz_sugeruje_ze_to_przez_zazywanie_kokainy/

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef