Mężczyzna znalazł w swoim pokoju tego potwora! Miał macki, skrzydła i chodził do góry nogami
Na tym świecie żyją stworzenia, o których nawet nam się nie śniło. Najlepszym tego dowodem jest ten potwór, który został odnaleziony w pokoju hotelowym na Bali - jednej z indonezyjskich wysp. Stwór poruszał się do góry nogami i cały czas ruszał swoimi mackami. Do tego był lekko owłosiony i miał skrzydła. Czy mogło być jeszcze bardziej przerażająco? 

Hari Toae, turysta który dokonał dziwnego odkrycia, stwierdził, że zwierzę wyglądało, jakby przybyło z kosmosu. Stwór nie znalazł się jednak w pokoju przypadkiem. Podobno poszukiwał on schronienia przed deszczem i pech chciał, że wybrał akurat pokój naszego dzisiejszego bohatera. Hari Toae nie myślał długo i szybko chwycił za telefon, aby uwiecznić całe zdarzenie i podzielić się swoim znaleziskiem w sieci. 

W jednym z wywiadów, których udzielił, mężczyzna powiedział, że pozwolił zostać dziwnemu stworzeniu na noc. Wyrzucił je dopiero następnego dnia rano. Trzeba przyznać, że miał w sobie sporo odwagi. Wyobrażacie sobie zasnąć ze świadomością, że to coś chodzi po waszym suficie? Co to jednak może być? 

Prawdopodobnie jest to owad z rodziny niedźwiedziówkowatych, a konkretnie Creatonotos gangis. Ćma zamieszkuje część kontynentu azjatyckiego oraz Australię. Gatunek, owszem, posiada dziwne macki, które przypominają odnóża ośmiornicy. Służą one do rozpylania w powietrzu feromonów, ponieważ właśnie na nich znajdują się specjalne gruczoły.

Są to jednak tylko domysły ekspertów, a żaden z nich nie ma 100% pewności. 
13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 08 lipca 2019 o 19:07 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Dlaczego Mark Zuckerberg codziennie nosi te same ubrania? Odpowiedź was zaskoczy!
Z czym kojarzy wam się bogactwo? Pewnie oczyma wyobraźni widzicie szybkie sportowe samochody, wielkie wille z basenem, codzienne wypady do innej stolicy któregoś z krajów na świecie, podróżowanie, kupowanie sobie ogromnej ilości rzeczy. Całej masy ciuchów i najlepiej osobnego domu, który byłby szafą. Ach, tak pewnie wiele osób postrzega właśnie bogactwo. 

Czym jednak bogactwo jest w rzeczywistości? Wystarczy przyjrzeć się najbardziej zamożnym osobom na świecie. Oni zwykle zajęci są robieniem tego, w czym są najlepsi: a więc robieniem pieniędzy. Nie mają czasu na podróże, zakupy i inne tego typu rzeczy. Taki Bill Gates, Mark Zuckerberg czy Steve Jobs. Oni przecież prawie codziennie chodzą w tych samych ubraniach. 

Okazuje się jednak, że ma to swoje przyczyny i wcale nie są one takie niedorzeczne. O czym konkretnie mowa? Zapraszamy dalej! 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 sierpnia 2019 o 22:08 przez e-wonsz
Kamil Durczok miał we krwi inne substancje oprócz alkoholu, kiedy spowodował wypadek
Wypadek samochodowy Kamila Durczoka odbił się bardzo szerokim echem w całym internecie. Mężczyzna przejechał wcześniej około 370 km zanim doszło do kolizji w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego, wracał akurat z urlopu do Katowic. Według informacji dziennikarz miał we krwi 2,6 promila alkoholu. Okazuje się jednak, że w jego krwi wykryto coś jeszcze.

Był to lek o nazwie nordiazepam, jest to silny psychotrop z grupy benzodiazepin. Stosuje się go głównie w celu leczenia stanów lękowych. Prowadzenie samochodu pod wpływem leku nie jest zabronione. Jedynie lekarze stanowczo tego odradzają. 

Nie jest powiedziane, że Durczok był wciąż pod wpływem leku. Okres półtrwania substancji w organizmie potrafi być bardzo długi i może wynosić nawet 100 godzin. Wychodzi więc na to, że dziennikarz mógł zażyć lek nawet kilka dni wcześniej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 16 sierpnia 2019 o 19:08 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja