„Już nigdy nie pojadę autobusem”! Jedna z pasażerek przerażona tym, co wydobywało się z siedzenia w autobusie
W komunikacji publicznej spędzamy dosłownie całe godziny tygodniowo. Jeśli macie daleko do szkoły/pracy, to na pewno coś o tym wiecie. Podróż potrafi się jeszcze dodatkowo wydłużyć, jeśli przychodzi nam wracać w godzinach szczytu - chyba nie ma nic gorszego. Ten czas spędzony w transporcie publicznym spędzamy na różne sposoby. Jedni słuchają muzyki, inni czytają książki, a jeszcze inni poświęcają go na rozmyślanie, a jest o czym rozmyślać. Można na przykład zastanawiać się dlaczego siedzenia mają te okropne wzory na sobie i dlaczego zawsze wyglądają one prawie tak samo. Na szczęście na to pytanie znamy odpowiedź i udzieliliśmy jej już kiedyś. Zobaczcie zresztą sami

Komunikacja to jednak nie tylko kontemplacja nad sensem życia, to również chwile, które potrafią przerazić, które potrafią obrzydzać lub chwile, które robią obydwie te rzeczy na raz. Jedną z takich chwil przeżyła nasza dzisiejsza bohaterka i nawet nagrała z tego film, który będziecie mogli obejrzeć później. Zacznijmy jednak od początku. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 września 2018 o 21:09 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Dlaczego Mark Zuckerberg codziennie nosi te same ubrania? Odpowiedź was zaskoczy!
Z czym kojarzy wam się bogactwo? Pewnie oczyma wyobraźni widzicie szybkie sportowe samochody, wielkie wille z basenem, codzienne wypady do innej stolicy któregoś z krajów na świecie, podróżowanie, kupowanie sobie ogromnej ilości rzeczy. Całej masy ciuchów i najlepiej osobnego domu, który byłby szafą. Ach, tak pewnie wiele osób postrzega właśnie bogactwo. 

Czym jednak bogactwo jest w rzeczywistości? Wystarczy przyjrzeć się najbardziej zamożnym osobom na świecie. Oni zwykle zajęci są robieniem tego, w czym są najlepsi: a więc robieniem pieniędzy. Nie mają czasu na podróże, zakupy i inne tego typu rzeczy. Taki Bill Gates, Mark Zuckerberg czy Steve Jobs. Oni przecież prawie codziennie chodzą w tych samych ubraniach. 

Okazuje się jednak, że ma to swoje przyczyny i wcale nie są one takie niedorzeczne. O czym konkretnie mowa? Zapraszamy dalej! 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 sierpnia 2019 o 22:08 przez e-wonsz
Kamil Durczok miał we krwi inne substancje oprócz alkoholu, kiedy spowodował wypadek
Wypadek samochodowy Kamila Durczoka odbił się bardzo szerokim echem w całym internecie. Mężczyzna przejechał wcześniej około 370 km zanim doszło do kolizji w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego, wracał akurat z urlopu do Katowic. Według informacji dziennikarz miał we krwi 2,6 promila alkoholu. Okazuje się jednak, że w jego krwi wykryto coś jeszcze.

Był to lek o nazwie nordiazepam, jest to silny psychotrop z grupy benzodiazepin. Stosuje się go głównie w celu leczenia stanów lękowych. Prowadzenie samochodu pod wpływem leku nie jest zabronione. Jedynie lekarze stanowczo tego odradzają. 

Nie jest powiedziane, że Durczok był wciąż pod wpływem leku. Okres półtrwania substancji w organizmie potrafi być bardzo długi i może wynosić nawet 100 godzin. Wychodzi więc na to, że dziennikarz mógł zażyć lek nawet kilka dni wcześniej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 16 sierpnia 2019 o 19:08 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja