Ile zarobili aktorzy w 3. sezonie Stranger Things? Te kwoty robią wrażenie!
Zacznijmy może od tego, że aktorzy w serialu są podzieleni na trzy różne kategorie. Jest to obsada kategorii A, kategorii B i kategorii C. Pewnie wydaje wam się, że najważniejsi są tutaj nasi ulubieni młodzi bohaterowie z kultową Jedenastką na czele? Poniekąd macie rację, jednak jesteście też w dużym błędzie. 

Do kategorii A należą weterani kina, wśród których znajduje się zarówno genialna Winona Ryder, jak i David Harbour. W trzecim sezonie za każdy odcinek otrzymali oni wynagrodzenie w wysokości 350 tys. dolarów. Do tej samej grupy awansowała również Millie Bobby Brown, która wciela się w rolę Jedenastki. Jednak jej zarobki nie są aż tak wysokie. Za każdy odcinek otrzymała ona „zaledwie” 300 tys. dolarów. 

Kategoria B to miejsce, do którego zaliczani są aktorzy Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp i Sadie Sink. Za każdy odcinek otrzymują oni po 250 tys. dolarów. Jest jeszcze kategoria C, do której zaliczani są Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery oraz Maya Hawke. Oni dostają po 150 tys. dolarów za odcinek. 

Trzeba przyznać, że ich płace znacznie wzrosły w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Na samym początku dostawali zaledwie 20 tys. dolarów za odcinek. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 11 lipca 2019 o 16:07 przez e-wonsz
Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/stranger-things-stars-score-massive-pay-raises-season-3-1094952

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 sierpnia 2019 o 19:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: viva
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 sierpnia 2019 o 19:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/tam-odnaleziono-cialo-piotra-wozniaka-staraka/dp8fpkw#slajd-8
Wielka zmiana w polskich sklepach. Od września za każdą taką torbę trzeba będzie zapłacić
Wprawdzie w Polsce nie ma już wielu takich miejsc, jednak gdzieniegdzie wciąż można spotkać bezpłatne torebki foliowe. Od 1 września ma się to zmienić. Jak zapowiedział minister Środowiska, Henryk Kowalczyk, nowy przepis ma pomóc w walce ze sklepami, które próbowały obejść tzw. opłatę recyclingową, poprzez wprowadzanie na rynek grubszych toreb, za które nie trzeba było płacić. 

Obowiązkową opłatą wynoszącą 25 groszy objęte zostaną wszystkie torby, których grubość przekracza 15 mikrometrów. Chodzi więc o niemal wszystkie możliwe rodzaje poza tzw. "zrywkami" - dostępnymi na przykład na dziale warzywnym w supermarketach. 

Jest to niewielka zmiana, która ma zaowocować potężnym zastrzykiem gotówki do budżetu państwa. Jeszcze w tym roku ma wpłynąć ponad 63 mln złotych, a w roku 2020 1,4 mld. Jeśli wiec w waszej okolicy znajduje się sklep, który w podobny sposób próbował obejść opłatę recyclingową, to szykujcie się na spore zmiany. W przypadku większych sieci spożywczych nie będzie to nawet odczuwalne. 

 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 sierpnia 2019 o 18:08 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 sierpnia 2019 o 19:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: pudelek
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 sierpnia 2019 o 18:08 przez e-wonsz