Gra Harry Potter w stylu Pokemon Go za kilka dni wychodzi na smartfony - kiedy każdy z nas będzie mógł pograć?
Pamiętacie jeszcze grę Pokemon Go i ogromną popularność, jaką zdobyła w kilka dni po premierze? Cała idea polegała na tym, aby chodzić po mieście i łapać wirtualne stworki za pomocą aplikacji. Cały pomysł miał sens i tylko od wykonania zależało, jakim hitem okaże się produkcja. Niestety studio odpowiedzialne za Pokemon Go zawiodło na całej linii. Tytuł w pierwszych dniach był prawie niegrywalny, bo twórcy nie przygotowali się na aż tak dużą liczbę chętnych, a było ich kilkanaście milionów na całym świecie. 

Serwery nie dawały rady, nie dało się zalogować i gra cały czas wyskakiwała z jakimiś błędami. Po prostu istny koszmar, z którego nie dało się czerpać zabawy. Nic więc dziwnego, że zdecydowana większość graczy bardzo szybko porzuciła marzenia o zostaniu mistrzem Pokemon. Studio Niantic postanowiło podejść do tematu po raz drugi i uderzyć w inną grupę docelową - fanów powieści i filmów z serii Harry Potter. 

Za kilka dni będzie miała miejsce światowa premiera gry Harry Potter: Wizards Unite. Powinna ona zadebiutować w jednym czasie na całym świecie, na wszystkich platformach (Android, iOS). Cała idea polega na tym, że Ministerstwo Magii wyznaczyło nas do ważnego zadania. Mamy posprzątać cały bałagan na świecie i nie dopuścić do tego, aby Mugole dowiedzieli się o istnieniu czarów. 

Na swojej drodze będziemy spotykać zarówno pułapki, jak i potwory, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Będziemy musieli m.in. naśladować charakterystyczne ruchy różdżki na ekranie smartfona, aby rzucać zaklęcia. W sieci dostępnych już jest wiele poradników, ponieważ niektórzy mieli wcześniejszy dostęp do tytułu i już nieco sobie go ograli. 

Premiera gry zapowiedziana została na najbliższy piątek 21 czerwca. 
15 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 czerwca 2019 o 19:06 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef