Budowlaniec założył konto na Instagramie, żeby udowodnić córce, że to nic trudnego - nawet nie marzył o takich rezultatach
Bycie instagramowym influencerem to przecież nic trudnego. Pozujesz do zdjęć, starasz się wyglądać w miarę dobrze, potem wrzucasz swoje fotografie do sieci, dodając do nich jakiś inspirujący tekst, który najczęściej jest totalnie pozbawiony znaczenia. Potem rozsiadasz się wygodnie w fotelu i patrzysz, jak cyferki na twoim koncie rosną, a twoja popularność szybuje do góry. 

Jeśli kiedykolwiek próbowaliście zrobić taką karierę, to pewnie powiecie, że to co napisaliśmy wyżej to same bzdury. Zdobywanie popularności to nie bułka z masłem i na ogół trzeba się nieźle natrudzić, aby dojść do momentu, w którym obserwujący już sami zaczynają przybywać. Jeśli zgadzasz się z tym, to musisz poznać Omara, znanego na Instagramie, jako @justaconstructionguy. Kochający mąż i ojciec, budowlaniec i wschodząca gwiazda mediów społecznościowych. 

Omar założył swoje konto 3 maja tego roku po tym, jak jego córka objaśniła mu zasady, na jakich funkcjonuje serwis i powiedziała mu czym zajmują się tzw. influencerzy. Kiedy dziecko mówilo, jaki to ciężki kawałek chleba, ojciec tylko parsknął i powiedział, że to nic trudnego, że nawet on mógłby to robić - i tak to właśnie wszystko się zaczęło. 

Obecnie Omar ma już niemal 550 tys. obserwujących, a każdego jego zdjęcie jest robi furorę. Budowlaniec dostał już nawet pierwsze propozycje współpracy i został poproszony o machanie flagą startową na wyścigach Nascar, których jest wielkim fanem. 

Co takiego jednak zrobił Omar, aby zasłużyć sobie na tak wielkie uznanie? Nic nadzwyczajnego. Jego konto na początku było zwykłą parodią i karykaturą tego, co można oglądać na innych profilach. Potem jednak zaczęło robić się poważnie i wszyscy fani budowlańca zaczęli się o niego martwić. W komentarzach często możemy natknąć się na apele zaniepokojonych obserwatorów, którzy proszą Omara, aby ten nigdy się nie zmieniał i aby woda sodowa nie poszła mu do głowy. 

My również trzymamy kciuki, aby tak się nie stało i aby popularność go nie zniszczyła. 
14 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 czerwca 2019 o 18:06 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef