6 sposobów, aby twoje stopy i paznokcie wyglądały pięknie

Zadbaj o zdrowe paznokcie

Ten sposób pomoże ci poradzić sobie z bolesnym problemem wrastających paznokci. Najpierw wymocz nogi w litrze ciepłej wody z łyżką soli przez 15-20 minut. Następnie umieść nitkę dentystyczną pod krawędzią paznokcia i delikatnie go podnieś. Następnie nałóż na to miejsce preparat antyseptyczny i opatrz palec w celu ochrony przed zakażeniem. Powtarzaj ten proces codziennie, aż palec u nogi będzie całkiem wyleczony. Uwaga: jeśli ten sposób nie poprawia stanu paznokcia lub jeśli i tak zauważysz objawy zakażenia, lepiej skontaktuj się z lekarzem. Wrastające paznokcie mogą być naprawdę kłopotliwe!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 lipca 2018 o 10:07 przez lordvader

Komentarze

Zobacz również

W czasach starożytnych rude niewolnice były najdroższe
Ognistowłose kobiety cieszyły się w starożytnym Rzymie wielkim powodzeniem. Niewolnice o rudych włosach sporwadzano do Rzymu z ziem północnych i sprzedawano za o wiele wyższą cenę niż brunetki czy blondynki.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 grudnia 2017 o 14:12 przez lordvader
Źródło: gingerparrot.co.uk
Tak działa aparat ortodontyczny
Aparat składa się z metalowych pierścieni przyklejanych do zębów trzonowych i z zamków mocowanych do każdego zęba. Przez zamki przewlekany jest drucik, który z określoną siłą wywiera nacisk na odpowiednie zęby, "wymuszając" ich przesuwanie się w obrębie szczęki. W razie potrzeby warto decydować się na aparat nie tylko dla urody. Nieleczone wady zgryzu mogą prowadzić do wielu bolesnych schorzeń.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 05 września 2017 o 14:09 przez lordvader
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: Wiedza własna
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 sierpnia 2018 o 18:08 przez lordvader
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 lipca 2018 o 16:07 przez lordvader