Losowe wpisy

Tak Justyna Żyła spędziła święta! W towarzystwie Dominiki Tajner jadły wielkanocne śniadanie
W Tańcu z Gwiazdami była żona skoczka zaprzyjaźniła się z Dominiką Tajner. Dziewczyny wiele łączy, obie zostały porzucone przez mężów i mieszkają niedaleko siebie. Góralki pochwaliły się na Instagramie, że spędziły wspólnie Wielkanoc.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 kwietnia 2019 o 13:04 przez jatoja
Tak wygląda zmasakrowana twarz Marty Linkiewicz dzień po walce z Lil Masti
Po trwającej krócej niż minutę walce posiniaczona patoinfluencerka postanowiła skomentować całe zajście na swoim profilu instagramowym. Kochani, pierwszy raz w życiu dostałam taki w******l - wyznała. No dostałam w p****ę. Słuchajcie, przegrałam dzisiejszą walkę, ale wygrałam nowe życie. Dzisiejszy dzień niczego nie zmienia. Za tydzień wracam do treningów, a teraz idziemy na after.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 czerwca 2019 o 11:06 przez jatoja
Oto Słoniowa skała na pustyni Ennedi w Czadzie. Została tak nazwana przez swój niezwykły kształt.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 26 lutego 2018 o 10:02 przez e-wonsz
Beka z Big Brothera! Po eliminacjach okazało się TYLKO 750 widzów zagłosowało
Do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani byli Natalia i Maciej. Głosami widzów odpadła Natalia - okazało się, że różnica głosów między nią a Łukaszem wynosiła... 30. Podano też, że Natalia odpadła stosunkiem 52 do 48%. Co to oznacza? Że prawa matematyki są nieubłagane dla Big Brothera. Jeśli 4% to 30 głosów, to łatwo policzyć, że 100% to zaledwie... 750 głosów. W głosowaniu SMS-owym wiadomości wysłało więc mniej niż 1000 widzów.Warto dodać, że SMS-y są płatne (koszt 3,69zł z VAT), podobnie jak głosowanie na stronie internetowej, na której należy podać numer telefonu i adres email, by operator pobrał stosowną opłatę. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 marca 2019 o 09:03 przez jatoja
TYLE KASY dostały Linkiewicz i Godlewska za walkę w Feme MMA. "Wynik walki nie wpłynął na stawkę"
Linkiewicz lubi chwalić się swoimi wydatkami i na Instagramie sugerowała, że dostała od organizatorów bardzo korzystną ofertę. Udało nam się to potwierdzić w rozmowie z osobą związaną z galą - czytamy na Pudelek.pl.  Zanotowaliśmy rekordowo wysoką oglądalność gali w systemie pay per view. Linkiewicz i Godlewska dostały podobne stawki. Była to kwota z przedziału 50 - 100 tysięcy złotych - zdradza źródło.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 kwietnia 2019 o 20:04 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 lutego 2018 o 12:02 przez Defdef
Już za kilka miesięcy papierosy znikną z polskich sklepów? Jest to całkiem możliwe
Badania pokazują, że coraz rzadziej sięgamy po papierosy i inne wyroby tytoniowe. Wiele osób postanawia też zastąpić tradycyjnego papierosa tzw. e-papierosem. Łapiemy się różnych rozwiązań, aby w końcu raz na zawsze zerwać z tym okropnym nałogiem. Rujnuje on nie tylko nasze zdrowie, lecz również nasz portfel. Papierosy z roku na rok są bowiem coraz droższe, a pewnie w końcu dojdzie do tego, że standardowa cena za paczkę nie będzie już wynosiła kilkanaście złotych, lecz kilkadziesiąt. 

Wprawdzie osób sięgających po dymka jest coraz mniej, to jednak wciąż ogromna część naszego społeczeństwa pali i prawdopodobnie będzie palić. Nałóg tytoniowy nie jest czymś, z czym łatwo zerwać z dnia na dzień. Choć może za kilka miesięcy wszyscy będziemu zmuszeni to zrobić. Okazuje się bowiem, że papierosy mogą zniknąć ze sklepów. Dlaczego tak się stanie? Zapraszamy dalej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 13 grudnia 2018 o 20:12 przez e-wonsz
„Już nigdy nie pojadę autobusem”! Jedna z pasażerek przerażona tym, co wydobywało się z siedzenia w autobusie
W komunikacji publicznej spędzamy dosłownie całe godziny tygodniowo. Jeśli macie daleko do szkoły/pracy, to na pewno coś o tym wiecie. Podróż potrafi się jeszcze dodatkowo wydłużyć, jeśli przychodzi nam wracać w godzinach szczytu - chyba nie ma nic gorszego. Ten czas spędzony w transporcie publicznym spędzamy na różne sposoby. Jedni słuchają muzyki, inni czytają książki, a jeszcze inni poświęcają go na rozmyślanie, a jest o czym rozmyślać. Można na przykład zastanawiać się dlaczego siedzenia mają te okropne wzory na sobie i dlaczego zawsze wyglądają one prawie tak samo. Na szczęście na to pytanie znamy odpowiedź i udzieliliśmy jej już kiedyś. Zobaczcie zresztą sami

Komunikacja to jednak nie tylko kontemplacja nad sensem życia, to również chwile, które potrafią przerazić, które potrafią obrzydzać lub chwile, które robią obydwie te rzeczy na raz. Jedną z takich chwil przeżyła nasza dzisiejsza bohaterka i nawet nagrała z tego film, który będziecie mogli obejrzeć później. Zacznijmy jednak od początku. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 września 2018 o 21:09 przez e-wonsz
Pilne! Rozbił się gigantyczny samolot! Nagle zniknął z radarów. Na pokładzie byli Polacy
Dziś rano światowe media poinformowały o tragicznej w skutkach katastrofie samolotu etiopskich linii lotniczych. Maszyna która się rozbiła to duży Boening 737, który leciał z Addis Abeby do stolicy Kenii - Narobi. Na pokładzie samolotu było 149 pasażerów i 8 członków załogi. Nikt nie przeżył. Samolot wystartował z lotniska o 8:38 lokalnego czasu, a 6 minut później zniknął z radarów. Na pokładzie samolotu znajdowali się pasażerowie z 33 krajów. Jak informują media - samolot, który się rozbił był nową maszyną. Boening 737 został włączony do floty Ethiopian Airlines cztery miesiące temu. Uwagę zwraca również fakt, że w 2018 roku rozbił się taki sam model samolotu. Katastrofa miała miejsce w Indonezji - zginęło wówczas 189 ludzi. Jak poinformowały linie lotnicze - na pokładzie Boeninga było dwóch Polaków.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 marca 2019 o 13:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: gazeta.pl
Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nie żyje! Znamy przyczynę śmierci
"Z najgłębszym żalem musimy państwa poinformować, że przegraliśmy walkę o życie pana prezydenta. Pan prezydent Adamowicz zmarł. Cześć jego pamięci" - powiedział dr. Jerzy Karpiński. Personel medyczny szpitala od wczorajszego wieczora nieustannie toczył walkę o zdrowie i życie Pawła Adamowicza. Nocą prezydent przeszedł 6-godzinną operację, która zdaniem lekarzy, została zakończona powodzeniem. Dzisiejszy poranek nie dawał jednak nadzieji. Stan prezydenta nie poprawił się, nie oddychał samodzielnie, stracił mnóstwo krwi. Lekarze poinformowali że jego stan jest dramatycznie ciężki. Pierwsze komunikaty o przyczynach śmierci mówią o zatrzymaniu akcji serca.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 stycznia 2019 o 14:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: onet.pl
Losuj kolejne