Losowe wpisy

Dzisiejsi mężczyźni szukając kochanki najbardziej zwracają uwagę na wykształcenie potencjalnej partnerki.
Tak pokazują najnowsze badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu w Cambridge na grupie ponad tysiąca mężczyzn. Co ważne, nie stanowi dla nich problemu sytuacja, gdy to partnerka jest lepiej wyedukowana. Wysoki poziom wykształcenia kobiety może mieć nawet pozytywny wpływ na trwałość związku.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 sierpnia 2018 o 12:08 przez MarcinZfejsa
Oskarżyła chirurga o "spaprany nos". Lekarz: "To przez narkotyki!"

W 2013 roku wygrałam w #rmffm 10tys. Zł. Postanowiłam, że za te pieniądze spełnię swoje marzenie - korekta nosa.... Operacja przebiegła pomyślnie. Wszystko fajnie, klinika ładna, opieka medyczna też. Przyszedł czas na zdjęcie gipsu i się zaczęło. (...) Już po zdjęciu gipsu było widać że nos jest krzywy… Lekarze tłumaczyli, że nos do roku czasu się zmienia, że powinnam masować go w przeciwną stronę do skrzywienia, bo możliwe, że jakiś szew ciągnie tak nos. Okazało się, że mam uszkodzony kanał łzowy i łzy ciekną mi z nosa. (...) Po kilku latach szef kliniki przyznał, że lekarz, który u niego operował, jest bardzo dobrym lekarzem, ale bez wyczucia piękna - opowiada pewna kobieta na Instagramie, która jednym wpisem wywołała burzę. Katarzyna twierdzi, że nie miała pieniędzy na poprawkę operacji, a lekarz sugerował jej, iż deformacja jest winą jej zaniedbań. Tymczasem właściciel gabinetu jako formę obrony obrał sobie komentarze internautów sugerujących, że… Katarzyna jest częstą użytkowniczką kokainy. Oczywiście trudno ocenić, czy kobieta faktycznie dbała o nos, czy nagina fakty. Lekarz, który decyduje się na wymianę dziwnych treści na Instagramie, też nie prezentuje się wiarygodnie… Sprawa trafiła do sądu. pani Katarzyna chce odszkodowania od kliniki.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 listopada 2018 o 12:11 przez jatoja
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/138621/kobieta_oskarzyla_chirurga_o_deformacje_nosa_lekarz_sugeruje_ze_to_przez_zazywanie_kokainy/

Odważny wywiad Moniki Miller

O Monice Miller w ostatnich tygodniach jest coraz głośniej. Ostatnio Monika podzieliła się ze wszystkimi fanami swoją orientacją płciową (jest bi), a tym razem wnuczka byłego premiera Polski postanowiła zwierzyć się przed rodakami ze swoich problemów ze zdrowiem. W rozmowie z WP zdradziła: „W podstawówce koleżanki się ze mnie śmiały, bo ważyłam kilka kilogramów więcej niż one. Gdy byłam starsza, chciałam zostać modelką, ale nikogo nie interesują trochę bardziej okrągłe dziewczyny”...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 sierpnia 2018 o 15:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: wp.pl

Tę dziewczynę obserwuje 85 tysięcy ludzi

A w zasadzie - jej pupę, bo o nią tu się rozchodzi. Pernille Penelopee jest uważana za posiadaczkę najbardziej seksownego tyłka na planecie. Zobaczcie, jak to osiągnęła:
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 czerwca 2018 o 15:06 przez Donica
Źródło: https://www.papilot.pl/twarz-i-cialo/pernille-penelope-wlascicielka-najpiekniejszej-pupy-na-swiecie,41213,1
Deynn i Daniel Majewscy nie zostali wpuszczeni na pokład samolotu! Fani: "Macie za dużo tatuaży"
Deynn oraz Daniel Majewski spędzili kilka ostatnich dni na urlopie we Włoszech. Swoje wakacje ze szczegółami relacjonowali na Instragramie oraz YouTubie. Niestety, zakończenie urlopu okazało się dla fit-pary prawdziwym koszmarem. Daniel kupił bilety powrotne w liniach WizzAir. Wydał całkiem sporą sumę pieniędzy, bo aż 2900 zł. Gdy jednak wraz z Deynn pojawił się na lotnisku sytuacja przybrała dramatyczny obrót. "Pani przy odprawie bagażowej zabiera nam bagaż i mówi, że nie wie, czy my w ogóle polecimy. Mówię: "Jak to? Coś się dzieje z samolotem?". Ona: "Nie z samolotem, tylko nie macie biletów" - relacjonuje Majewski. Okazało się, że WizzAir sprzedał więcej rezerwacji na lot, niż dostępnych miejsc w samolocie. To dość częsta sytuacja - tzw. overbooking. "Jak opowiadaliśmy o tym babci czy właścicielom firm, z którymi współpracujemy, wszyscy byli w szoku. To jest hit - 235 osób kupiło bilety na nasz lot. A w samolocie, który lata z Rzymu do Warszawy, codziennie jest 200 miejsc" - opowiada fanom zdenerwowany Majewski. Para odleciała z Rzymu dopiero następnego dnia rano. W komentarzach pod zdjęciami Majewskich fani naśmiewają się z pary patoinfluencerów informując, że nie zostali wpuszczeni na pokład, bo mają za dużo tatuaży na ciele.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 sierpnia 2019 o 13:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/149829/majewscy_zaplacili_2900_zl_za_bilety_na_samolot_ale_nie_wpuszczono_ich_na_poklad_to_jakis_zart/#
Jarosław Kaczyński o śmierci Prezydenta Gdańska. Komentarz w stylu prezesa PiS
Jarosław Kaczyński słynie z twardego charakteru i dużej powściągliwości w wyrażaniu uczuć. Postanowił jednak opublikować komunikat na temat tragicznej śmierci Pawła Adamowicza, który został dźgnięty nożem przez zamachowca podczas finału WOŚP. Komentarz Kaczyńskiego przekazała rzeczniczka PiS. "Wyrażam wielki ból po tragicznej śmierci na skutek zbrodniczego zamachu na Pana Pawła Adamowicza Prezydenta Gdańska" - brzmią słowa Kaczyńskiego. Jest to najbardziej pozbawiony uczuć komentarz, jaki pojawił się w internecie ze strony polityków.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 stycznia 2019 o 16:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: wp.pl
Kiedy herbata jest za gorąca, ale na szczęście jesteś inżynierem.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 11 stycznia 2018 o 13:01 przez e-wonsz
Dlaczego większość piosenek na świecie trwa 3 minuty? Powód może was zaskoczyć
Czy zauważyliście pewną prawidłowość? Zdecydowana większość utworów muzycznych obecnych na rynku trwa mniej więcej około 3 minut. Nie wierzycie? W takim razie włączcie sobie Spotify (czy z czego tam korzystacie) i przelećcie wzrokiem na szybko swoje ulubione playlisty. Większość utworów będzie trwała około 3-4 minut i nie dłużej. Oczywiście znajdą się wyjątki, takie jak Bohemian Rhapsody zespołu Queen czy wiele utworów zespołu Pink Floyd. W tym wypadku jednak obecność wyjątków tylko potwierdza regułę. O co więc chodzi? 

Wszystko zaczęło się wraz z wynalezieniem płyty gramofonowej. W ówczesnym czasie działały one z prędkością 70 obrotów na minutę. Ta prędkość (oraz sam standardowy rozmiar płyty) sprawiały, że piosenki umieszczane na tych nośnikach trwały po 3-4 minuty, ponieważ tak było najwygodniej. Potem płyty gramofonowe ewoluowały i umożliwiały odtwarzanie w innych prędkościach. Wraz z pojawieniem się 50 obrotów na minutę długość piosenek spadła do 3 minut. Potem pojawiły się 33 obroty, a długość utworów znów wynosiła 3-4 minuty. Nie jest to jednak jedyny powód. 

Innym powodem jest radio. Emitowane na antenie utwory nie mogą trwać zbyt długo, ponieważ uwaga słuchacza może łatwo się rozproszyć i zmieni on stację radiową, a tego przecież żaden wydawca nie chce. Do tego wszystkiego trzeba znaleźć czas na reklamy. Jeśli mamy więc do dyspozycji krótsze kawałki, jesteśmy w stanie upchnąć nieco więcej reklam w tym samym czasie. 

Wiadomo oczywiście, że radio jest najlepszym miejscem promocji dla utworu muzycznego. Właśnie z tego powodu wielu artystów komponuje swoje piosenki właśnie „pod radio”. Jeśli rozgłośni będzie pasował dany format, to ta chętnie zacznie emitować dany utwór, a ten zdobędzie dzięki temu popularność - proste. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 lutego 2019 o 15:02 przez e-wonsz
Koszmar tysięcy nastolatków! Do polskich szkół wkraczają narko-testy. Już od przyszłego roku

Powodem wprowadzenia ustawy jest przeciwdziałanie narkomani. W ubiegłym roku szkolnym aż 20% uczniów powyżej 13-tego roku życia miało kontakt z narkotykami. Rodzice sceptycznie podchodzą do projektu ale spora część popiera ustawę. Efekty poznamy w okolicach czerwca 2020r. Testy będą wyrywkowe i mogą zostać przeprowadzone wyłącznie dla uczniów, którzy ukończyli lat 13. Pedagodzy zostali uprawnieni do przeprowadzenia badań na każdym uczniu jeżeli uzna, że jest to konieczne. Testy są bezinwazyjne. Czeski producent dostarczył do Polskich szkół przyrządy do wykonania testów, które kosztowały 10 mln euro.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 lipca 2019 o 15:07 przez jatoja
To nie przebranie na Halloween, zobaczcie co się stało z twarzą Perepeczko

Agnieszka Fitkau-Perepeczko opublikowała na Instagramie przerażające zdjęcie. Widać na nim aktorkę z potarganymi włosami i zakrwawioną twarzą. Wygląda naprawdę upiornie. I na pewno nie jest to element halloweenowej charakteryzacji. Co się stało?

 

Perepeczko poddała się zabiegowi "wampirzego liftingu". Zabieg polega na ostrzyknięciu twarzy pacjenta osoczem z własnej krwi. W wyniku zabiegu skóra staje się bardziej jędrna. Wstrzyknięte w skórę osocze stymuluje ją do produkcji nowego kolagenu. Wytwarzają się nowe komórki macierzyste i dochodzi do naturalnego odmłodzenia tkanek.

Na efekty zabiegu trzeba zaczekać około 3 miesięcy i najlepiej powtarzać go kilka razy w roku. Zabieg nie jest tani, cena pojedynczego liftingu waha się pomiędzy 1000-2000 zł.

 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 listopada 2018 o 15:11
Losuj kolejne