Losowe wpisy

Kaczyński ogłosił nowy projekt PIS! Teraz 500+ dostanie KAŻDE DZIECKO
500+ od pierwszego dziecka – to pierwszy punkt nowego programu wyborczego PiS – ogłosił podczas sobotniej konwencji w Warszawie prezes PiS Jarosław Kaczyński. Zapowiedział, że 500 plus na pierwsze dziecko będzie od 1 lipca.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 lutego 2019 o 13:02 przez jatoja
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/jaroslaw-kaczynski-na-konwencji-500-od-pierwszego-dziecka/v9dx4ms
Piotr i Agata Rubik pokazali córki. Starsza to cały tata!
Piotr i Agata Rubik wzięli ślub w 2008 roku. 11 letnie małżeństwo zaowocowało dwójką dzieci, 10-letnią Heleną i 6-letnią Alą. Para ma dużo na głowie, ale każdą wolną chwilę starają się spędzić z córkami. Ostatnio Rubikowie wybrali się na Hawaje, a zdjęciami z wakacji podzieli się w sieci. Bez wątpienia dziewczynki są kopią swoich rodziców. Starsza Helenka jest podobna do taty, natomiast Alicja wygląda identycznie jak jej mama. Instagramowi fani są zachwyceni rodzinnymi zdjęciami: Sympatyczna rodzina, a córeczki śliczne - czytamy.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 kwietnia 2019 o 19:04 przez jatoja

Dla wielu to naprawdę chory fetysz

Jess, znana w internecie jako Binkie Princess, ma nietypowe preferencje seksualne. Wiadomo, dopóki nie szkodzą one nikomu wokół, to również nie powinny nikogo interesować. Dziewczyna jednak nie kryje się z upodobaniami i wszystko pokazuje w internecie...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 marca 2018 o 12:03 przez Donica
Źródło: https://www.papilot.pl/ludzie/fetysz-abdl-udawane-niemowlaka,42508,1
Ten uroczy pies ma łatki w kształcie serca na swoich oczach.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 03 stycznia 2018 o 13:01 przez e-wonsz
Pamiętacie seksowną Andżelikę z serialu „13 Posterunek”? Tak wygląda dzisiaj! Sporo się zmieniła i nieco przybrała na wadze.

Joanna Jędrejek - bo to właśnie ona wcielała się w rolę seksownej policjantki z serialu „13 Posterunek” ma dzisiaj 47 lat i niektórzy twierdzą, że czas nie zadziałał na jej korzyść. Przybrała sporo na wadze i niewiele już w niej zostało z policjantki, którą mogliśmy oglądać w serialu. Do roku 2015 kobieta była wciąż aktywna zawodowo, jako aktorka. Zagrała po drodze w wielu filmach i serialach. Pewnie możecie też kojarzyć ją z produkcji, takich jak „Dzień Świra” czy serialu „Na Wspólnej”. 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 marca 2018 o 17:03 przez e-wonsz
Okazuje się, że aktorka ma nie jedną, a dwie siostry. Alicja Wieniawa-Narkiewicz ma 15 lat i podobnie jak Julka jest aktorką. Dziewczyna dostała rolę w serialu TV4 "Oko za oko". Zobaczcie jakie są do siebie podobne. Wszyscy myśleli, że Julia Wieniawa ma tylko jedną siostrę, Wiktorię. Gwiazda "Rodzinki.pl" chętnie pokazuje dziewczynkę na swoim Instagramie. Nikt jednak nie wiedział, że tata gwiazdy ma 15-letnią córkę z inną kobietą. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 września 2018 o 23:09 przez Defdef
Oto dlaczego toalety publiczne mają kształt litery "U"
Pewnie nieraz zdarzało wam się nad tym zastanawiać. IAPMO (Międzynarodowe Stowarzyszenie Hydrauliczne i Mechaniczne) ustanowiło taki standard dla toalet publicznych, ponieważ uznano, że jest to wygodniejsza i bardziej higieniczna opcja, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Po pierwsze, taki kształ ułatwia paniom podcieranie miejsc intymnych, panowie z kolei nie muszą martwić się, że ich przyrodzenie będzie dodytać deski. Po drugie, rozwiązanie to zapobiega rozpryskiwaniu się moczu mężczyzn, którzy nie zawsze trafiają do celu. To nie wszystkie korzyści. Deski w kształcie litery "U" są znacznie tańsze, ponieważ do ich produkcji zużywa się o 20% mniej plastiku niż przy pełnych "siedliskach". Ostatni, ale być może najważniejszy powód, to fakt, że takie deski są o wiele mniej wygodne, więc ludzie nie mają ochoty spędzać na nich więcej czasu, niż muszą.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 października 2017 o 13:10 przez lordvader
Źródło: tdipayo.com
Niezwykły widok. Tak wygląda grób Kory po 1 listopada. To nieprawdopodobne
Wybitna artystka odeszła z tego świata 28 lipca tego roku. Śmierć piosenkarki jest więc jeszcze dość świeża, a fani nie zdążyli zapomnieć jak ważna była dla nich twórczyni takich przebojów jak „Kocham Cię kochanie moje”, czy „Krakowski spleen”. 1 listopada, w święto zmarłych grób Kory odwiedziły tłumy znajomych i fanów artystki. W pewnym momencie zabrakło miejsca na nowe lampki, przez co fani zaczęli stawiać je na alejce prowadzącej do grobowca. Fotografie przedstawiające nagrobek Kory po 1 listopada mówią więcej niż tysiąc słów i pokazują jak ważną postacią dla swoich fanów była piosenkarka.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 listopada 2018 o 01:11 przez MarcinZfejsa
Źródło: jastrzabpost.pl
Rozmawianie z samym sobą jest oznaką wysokiej inteligencji.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 maja 2019 o 01:05 przez MarcinZfejsa
Jaki zapach panuje w przestrzeni kosmicznej?
Zastanawialiście się kiedyś, jaki zapach może panować w przestrzeni kosmicznej? Co może poczuć nasz zmysł powonienia, jeśli zdjęlibyśmy na chwilę hełm od skafandra kosmicznego przebywając gdzieś wysoko nad Ziemią, powyżej linii Karmana? Co to może być za zapach? Czy ktoś to sprawdził? Czy wiemy, jak to możę wyglądać? 

Odpowiedź na to pytanie nie będzie taka prosta. Na początek poczęstujemy was teorią, aby na końcu przejść do praktyki. Zobaczcie sami. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 08 czerwca 2018 o 17:06 przez e-wonsz
Źródło: https://www.theatlantic.com/technology/archive/2012/07/what-space-smells-like/259903/
Losuj kolejne