Losowe wpisy

Anja i Sasha Knezevic pobrali się w 2011 roku, już po paru latach ich małżeństwo przechodzilo kryzys. Poszło o karierę, z której Anja nie chciała rezygnować. Sasha pragnął założyć rodzinę.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 sierpnia 2018 o 11:08 przez jatoja
Życie współczesnego singla przedstawione na jednym gifie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 października 2017 o 22:10 przez MarcinZfejsa
„Chłopcy też mogą mieć okres!”. Właśnie tego mają się uczyć dzieci w szkołach

Rada Miasta Brighton i Hove w Anglii ustaliła, że dzieci w czasie trwania zajęć z wychowania seksualnego będą uczone, że każdy, niezależnie od płci, może mieć… miesiączkę. W raporcie, który znalazł się w wygłoszonej treści czytamy: „Transseksualni chłopcy i mężczyźni oraz osoby nieokreślone seksualnie mogą mieć miesiączkę”, dalej także wspomniano, że okres mogą mieć osoby każdej płci.

 

Zachęcając do skutecznego kształcenia w zakresie menstruacji i dojrzewania, mamy nadzieję, zmniejszyć stygmatyzację i upewnić się, że żadne dziecko lub młoda osoba nie będzie się wstydzić, prosząc o produkty związane z miesiączką

Poproszono także o to, aby nauczyciele nie zwracali się po imieniu do uczniów, którzy mają problem ze swoją orientacją i sami jeszcze nie wiedzą, kim chcą być.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 grudnia 2018 o 13:12 przez Defdef
Dziewczyny, które straciły dziewictwo pomiędzy 15 a 19 rokiem życia żałują, że nie poczekały trochę dłużej
Z kolei te dziewczyny, które nie uprawiały seksu przed 24 rokiem życia, najczęściej pozostają dziewicami jeszcze przez kilka lat.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 października 2017 o 13:10 przez lordvader
Studentka zrobiła eksperyment z suszarką do rąk. Już nigdy jej nie użyjesz!
Otwarcie szalki Petriego (szklane naczynie do hodowli mikroorganizmów) na trzy minuty i sprawdzenie, co wyrośnie - tak brzmiało zadanie, które otrzymała od wykładowcy m.in. Nichole Ward. Mieszkanka Kalifornii postawiła swoje naczynie pod suszarką do rąk w publicznej toalecie. Po kilku dniach na szalce wyrosły bakterie i pleśń. "Nigdy nie używajcie tych suszarek" - napisała i zamieściła zdjęcie wyhodowanych mikroorganizmów. Wpis zdobył ogromną popularność - w niespełna dwa tygodnie udostępniło go prawie 600 tys. ludzi. Niektórzy w komentarzach zapewniali, że przestaną korzystać z suszarek do rąk. 
Trzy minuty pod suszarką do rąk, kilka dni czekania i szalka Petriego zapełnia się bakteriami i pleśnią. Następnym razem skorzystajcie z ręczników papierowych!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 sierpnia 2018 o 14:08 przez jatoja
Źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,23013981,nigdy-nie-uzyje-suszarki-do-rak-deklaruja-po-tym-wpisie.html
72-letnia Helena Vondráčková pokazała boskie ciało w bikini! "Jak Pani to zrobiła?"
Dobrze znana w Polsce artystka znana z hitu „Malovaný džbánku” zaskakuje ciałem na wakacjach. Piosenkarka niegdyś była częstym gościem na polskich festiwalach. Dobrze zna się także z naszą polską królową muzyki rozrywkowej, Marylą Rodowicz. Można pomyśleć, że w tym wieku powinno się odpuścić wciskanie się w bikini – jednak innego zdania jest Helena. I prawidłowo! Internauci są zachwyceni ciałem 72-latki!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 lipca 2019 o 16:07 przez jatoja
W tym miejscu mieszkańcy wciąż czekają na Nowy Rok. Nie mieli jeszcze nawet Bożego Narodzenia - jak to możliwe?
Polacy często mówią: święta, święta i po świętach. Co jednak poradzić, kiedy te dwa dni wolne od pracy zlecą, jak z bicza strzelił i znów trzeba wracać do szarej rzeczywistości. Tyle przygotowań, tyle czasu i pieniędzy poświęconych na zakup i przygotowywanie prezentów i to wszystko przemija w mgnieniu oka. Co poradzić, tak to niestety wszystko wygląda. W konfortowej sytuacji są osoby, które zaplanowały sobie urlop tak, aby mieć wolne jeszcze kilka dodatkowych dni i do pracy wrócić dopiero 2 stycznia. 

Po drodze jednak mamy Nowy Rok i samego Sylwestra. Dla większości osób jest to noc wypełniona zabawą i alkoholem, a 1 stycznia to dzień wypełniony bólem głowy i kacem. Nowy Rok w różnych regionach świata witany jest w różnych porach, w zależności od tego, w jakiej strefie czasowej ktoś mieszka. Czy jednak zdajecie sobie sprawę z tego, że w pewnym kraju Nowy Rok witany będzie dopiero za około 10 dni? Ba! Tam nie było jeszcze nawet Bożego Narodzenia. Powód? Poznacie go w dalszej części wpisu.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 02 stycznia 2019 o 18:01 przez e-wonsz
19-letnia Wieniawa pozuje w samej skórze. Fani: „Wygląda jak kurtyzana”
19-letnia Julia Wieniawa w błyskawicznym tempie wspięła się na sam szczyt polskiego show biznesu. Nie jest specjalną tajemnicą, że to właśnie Julka jest w tym momencie najlepiej opłacaną gwiazdą młodego pokolenia. Jak donoszą plotkarskie media - za sukcesami w życiu zawodowym nie idą niestety sukcesy w życiu prywatnym - dużo mówi się o kryzysie w jej związku z Antkiem Królikowskim. Julia jednak nic sobie z tego nie robi i regularnie pojawia się na ściankach. Jej ostatnia kreacja zaskoczyła wszystkich - Wieniawa przywdziała odważny skórzany strój. Kreacja nie do końca przypadła do gustu fanom artystki, którzy uważają, że aktorka „Wygląda jak kurtyzana”.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 listopada 2018 o 12:11 przez MarcinZfejsa
Źródło: pudelek.pl
Mamy wyniki sondażu. Wiemy co Polacy myślą o 500+
Program 500+ wciąż wzbudza wiele emocji. Ostatnio opinię społeczną zelektryzowała wypowiedź jednego z posłów partii, który twierdził, że świadczenie należałoby podnieść dwukrotnie do 1000 zł. Co na to Polacy? Dwie trzecie Polaków uważa, że dwukrotna podwyżka świadczeń na dzieci nie ma sensu. Rząd PiS nie pracuje nad podwyżkami 500+ i raczej tego nie zrobi, skoro nie chce tego większość wyborców. „Co piąty ankietowany (21 proc.) uważa, że zwiększenie świadczenia 500 plus do 1000 złotych faktycznie ma sens. Przeciwnego zdania jest jednak dwóch na trzech respondentów. Opinii w tej sprawie nie ma częściej niż co dziewiąty badany (12 proc.)” - czytamy na stronie rp.pl. Badanie SW Research na zlecenie serwisu rp.pl przeprowadzono w dniach 7-8 sierpnia 2018 roku na reprezentatywnej próbie 800 osób. Przeciwko podwyżce świadczenia 500 zł na dziecko są przede wszystkim mężczyźni, osoby w wieku powyżej 50 lat i z wykształceniem wyższym. Co jest ich powodem? Przede wszystkim troska o finanse państwa. "Nie stać nas na rozdawnictwo", "Najpierw Polacy powinni godnie zarabiać a nie 1700 zł!", "Kasa na dzieci owszem ale odliczanie z podatków sobie, tylko dla pracujących", "Rozdawnictwem daleko nie zajdziemy bo nie opłaca się teraz ludziom pracować, jak biorą na dzieci! Z czego dadzą, skoro nikt nie będzie już pracował?" - oburzają się Polacy.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 sierpnia 2018 o 11:08 przez jatoja
Źródło: rp.pl
Zabójstwo 10-letniej Kristyny. Podejrzany mężczyzna przyznał się do winy!
22-letni mężczyzna, podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin, usłyszał w nocy zarzut zabójstwa - powiedział Marek Pindera z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. Podejrzany przyznał się do zabójstwa - podał insp. Mariusz Ciarka, rzecznik Komendy Głównej Policji.

Jak informowała wcześniej policja, mężczyzna został zatrzymany na terenie województwa dolnośląskiego. - To była okrutna zbrodnia. Ofierze zadano kilkanaście ciosów ostrym narzędziem - mówił rzecznik policji Mariusz Ciarka.

- Dolnośląscy policjanci i prokuratorzy pracowali cały czas, analizując wszystkie informacje, które pojawiały się w sprawie, a każda z nich była bardzo szczegółowo sprawdzana, również informacje od mieszkańców, którzy odpowiedzieli na nasz apel - mówił z kolei rzecznik dolnośląskiej policji Krzysztof Zaporowski na konferencji prasowej w Świdnicy.

Według informacji podanych przez policję podejrzany o zabójstwo dziewczynki mężczyzna nie jest mieszkańcem powiatu świdnickiego. Jak podają niektóre media, mężczyzna był znajomym matki dziewczynki.

Mężczyzna prawdopodobnie był zazdrosny o mamę dziewczynki. Informacje te nie są jeszcze potwierdzone.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 czerwca 2019 o 11:06 przez Defdef
Losuj kolejne